STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (1)
Opinie (6)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (1)
Archiwum (0)
Foto (0)
  ANKIETA
16
  CYTATY

Niektórzy ludzie traktują grę w piłkę nożną jak sprawę życia i śmierci. Nie podoba mi się takie podejście. Mogę ich zapewnić, że futbol to coś znacznie więcej
(Bill Shankly)
 

 
TERMINARZ - LIGA 1  


 Kolejka numer 0
 Desmal - Pepisco

0000-00-00

00:00

 Dukmar - Polytec

0000-00-00

00:00

 Floren-Błysk - Retos

0000-00-00

00:00

 Gwardia-Polskór - Sylwex

0000-00-00

00:00

 Hydrogeowiert - Tęcza

0000-00-00

00:00

 Joka - Tola-Tomasik

0000-00-00

00:00

 Desmal - Artom Poświętne

0000-00-00

00:00

 Lipiński-Dachy ZDB - Dukmar

0000-00-00

00:00

 Pepisco - Floren-Błysk

0000-00-00

00:00

 Polytec - Gwardia-Polskór

0000-00-00

00:00

 Retos - Hydrogeowiert

0000-00-00

00:00

 Sylwex - Joka

0000-00-00

00:00

 Tęcza - Tola-Tomasik

0000-00-00

00:00

 Artom Poświętne - Dukmar

0000-00-00

00:00

 Gwardia-Polskór - Lipiński-Dachy ZDB

0000-00-00

00:00

 Joka - Polytec

0000-00-00

00:00

 Tola-Tomasik - Retos

0000-00-00

00:00

 Tęcza - Sylwex

0000-00-00

00:00

 Floren-Błysk - Artom Poświętne

0000-00-00

00:00

 Pepisco - Tola-Tomasik

0000-00-00

00:00

 Polytec - Tęcza

0000-00-00

00:00

 Retos - Sylwex

0000-00-00

00:00

 Artom Poświętne - Gwardia-Polskór

0000-00-00

00:00

 Tęcza - Lipiński-Dachy ZDB

0000-00-00

00:00

 Sylwex - Pepisco

0000-00-00

00:00

 Floren-Błysk - Tola-Tomasik

0000-00-00

00:00

 Desmal - Sylwex

0000-00-00

00:00

 Lipiński-Dachy ZDB - Retos

0000-00-00

00:00

 Artom Poświętne - Joka

0000-00-00

00:00

 Tola-Tomasik - Hydrogeowiert

0000-00-00

00:00

 Sylwex - Floren-Błysk

0000-00-00

00:00

 Polytec - Desmal

0000-00-00

00:00

 Pepisco - Lipiński-Dachy ZDB

0000-00-00

00:00

 Tola-Tomasik - Artom Poświętne

0000-00-00

00:00

 Dukmar - Pepisco

0000-00-00

00:00

 Polytec - Hydrogeowiert

0000-00-00

00:00

 Pepisco - Gwardia-Polskór

0000-00-00

00:00

 Lipiński-Dachy ZDB - Floren-Błysk

0000-00-00

00:00

 Desmal - Dukmar

0000-00-00

00:00

 Tęcza - Retos

0000-00-00

00:00

 Hydrogeowiert - Lipiński-Dachy ZDB

0000-00-00

00:00

 Artom Poświętne - Retos

0000-00-00

00:00

 Desmal - Joka

0000-00-00

00:00

 Dukmar - Hydrogeowiert

0000-00-00

00:00

 Retos - Pepisco

0000-00-00

00:00

 Tęcza - Desmal

0000-00-00

00:00

 Joka - Floren-Błysk

0000-00-00

00:00

 Hydrogeowiert - Gwardia-Polskór

0000-00-00

00:00

 Lipiński-Dachy ZDB - Polytec

0000-00-00

00:00

 Dukmar - Sylwex

0000-00-00

00:00

 Floren-Błysk - Tęcza

0000-00-00

00:00

 Gwardia-Polskór - Tola-Tomasik

0000-00-00

00:00

 Hydrogeowiert - Joka

0000-00-00

00:00

 Kolejka numer 2
 Lipiński-Dachy ZDB - Joka

0000-00-00

00:00

 Kolejka numer 5
 Hydrogeowiert - Floren-Błysk

0000-00-00

00:00


 
 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (74)
Drużyny (14)
Forum (4)
Foto (0)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Halowa Liga Szóstek w Tomaszowie Mazowieckim - Tomaszów Maz.